Facebook Demo

DKDetektyw

Prywatny detektyw
2K

Nazywam się Dawid Kuciel. Jestem prywatnym detektywem. Wraz z moim zespołem jesteśmy do Państwa

DKDetektyw

1 day 23 hours ago

Nie pozostaje mi nic innego jak Panom prowadzącym obserwację cierpliwie poczekać na premierę mojej książki bo popełnili chyba wszystkie możliwe błędy 🙂

l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ffb.watch%2FdC10rfU0LJ%2F%3Ffbclid%3DIwAR2QGStuFAWopI9K3F_LOctJ5D3yPr8a9VyTfcMuYVDJ6NYDogD8beh_jwI&h=AT0Tas7gLmbhOSLkNd-Grjg74rzEop8FXQpx3vi4tEkyunFg2h18hehwfF8ASqOp47FhEKQ-yqn08Opm_1qFMm2nN84g8aOgJgs9sCeLwZDYzNWpigGT3UqaQrotHhepUK8d9QKxoxs

DKDetektyw

2 weeks 2 days ago

Zapraszamy do polubienia!

www.facebook.com/Pogromcy-pods%C5%82uch%C3%B3w-profesjonalne-wykrywanie-pods%C5%82uch%C3%B3w-105604578624300

DKDetektyw

DKDetektyw

2 weeks 5 days ago

Wydanie specjalne Magazynu Detektyw "szóste: nie cudzołóż" a w nim wywiad ze mną na temat niewierności pod kontrolą. Zapraszam do lektury😈

Detektywonline

DKDetektyw

DKDetektyw

1 month 1 week ago

Kojarzycie Magazyn Detektyw? Już niedługo do kupienia specjalne wydanie w wersji papierowej a w niej kilku słów ode mnie na temat niewierności 🙂 Detektywonline

DKDetektyw

DKDetektyw

1 month 3 weeks ago

Dzień dobry po długim weekendzie majowym. Niezmiernie miło mi poinformować, że pracę graficzne nad książką dobiegają końca i już wkrótce zostanie ona przekazana do drukarni.

Na zdjęciach znana już okładka oraz nieznany wcześniej spis treści. Co o nim sądzicie?

DKDetektyw

DKDetektyw

2 months 1 week ago

surveillance is art

zdjęcie pochodzi z opracowywanej właśnie książki: Zawód Detektyw - jak śledzić ludzi i nie dać się złapać

DKDetektyw

DKDetektyw

3 months 2 weeks ago

Polacy masowo się podsłuchują!

Nasze wewnętrzne statystyki są zatrważające. Ludzie coraz częściej i chętniej stosują inwigilacje wobec innych osób, czasem nawet i bez wyraźnej potrzeby, z czystej ciekawości uzyskania informacji, która nie jest dla nich przeznaczona.

Problem nie dotyczy już tylko prezesów firm, które starają się ukryć swoje strategiczne informacje a każdego z nas.

Podsłuch, pluskwa – to określenie miniaturowego nadajnika połączonego z mikrofonem, zwykle instalowanego w pomieszczeniach lub samochodach bez wiedzy i zgody ich użytkowników. W dużym uproszczeniu możemy wyróżnić dwa rodzaje podsłuchów:

Aktywne - pozwalającą na bieżącą, ciągłą inwigilacje z innego miejsca.
Pasywne - rejestrującego dźwięk jednak nie przesyłające go dalej.

Jeżeli obawiasz się, że Twoje informacje mogą wyciekać zapraszam do kontaktu, przeprowadzimy konsultacje i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Na zdjęciu standardowy, bardzo prosty lecz skuteczny podsłuch. Osoba, która go założyła mogła nasłuchiwać co dzieje się w pomieszczeniu będąc w innym mieście, kraju czy też nawet i innym kontynencie. Jest on łatwy do wykrycia przy posiadaniu odpowiedniego sprzętu i wiedzy ma się rozumieć.

DKDetektyw

DKDetektyw

4 months 3 days ago

Stwarzanie pozorów, dezinformacja zapewnia kontrolę nad sytuacją.

Sun-Tzu mówił o szerokim spektrum działań maskująco-dezinformacyjnych. Są wśród nich takie jak stosowanie środków biernego maskowania, ukrywania, chowania – czyli odcinania przeciwnika od informacji. Ale są wśród nich także działania aktywne, dezinformacyjne, mające na celu swego rodzaju aktywne „sterowanie” informacyjne działaniami przeciwnika. To co można określić maskowaniem operacyjnym.

Jak wszyscy widzicie trwa wojna. Prawdziwa realna wojna na, której giną ludzie jak i druga równie jej niebezpieczna odsłona: wojna informacyjna. Bądźcie odpowiedzialni, nie wierzcie we wszystko co zobaczycie w telewizji czy też internecie. Weryfikujcie źródła. Nie pomagajcie Rosji, której najbardziej zależy na tym aby zniszczyć morale i produkować jak największą ilość nieprawdziwych informacji.

Pamiętajcie, niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.

DKDetektyw

DKDetektyw

4 months 3 weeks ago

Prace nad tą książką miały zając maksymalnie rok. Właśnie zaczyna się trzeci, gdy jeszcze nie udało mi się jej wydać. Zrobione jest lepsze od doskonałego to prawda. Jednak w przypadku tej publikacji chce dążyć do tego drugiego. Mogę już oficjalnie pokazać Wam okładkę mojej książki, która będzie w formie drukowanej o co prosiła większość osób. Zawierać będzie około 100 zdjęć oraz 50 grafik związanych z prowadzeniem obserwacji osób. Mam nadzieje, że będzie to coś nowego na naszym rynku. O premierze poinformuję niebawem!

DKDetektyw

5 months 3 days ago

Dlaczego prawdziwy detektyw nie pokazuje twarzy online? Co najczęściej zlecają mu klienci? Czy detektyw ma prawo założyć każdemu podsłuch? Przedstawiamy wyjątkową rozmowę z DKDetektyw, prywatnym detektywem, który współpracuje z Fundacja Zaginieni. Wicepres Fundacji Iga Ore-ofe zadała mu wszystkie nurtujące Was pytania. Zapraszamy do oglądania!

This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.

error: Content is protected !!