Facebook Demo

DKDetektyw

Prywatny detektyw
2K

Nazywam się Dawid Kuciel. Jestem prywatnym detektywem. Wraz z moim zespołem jesteśmy do Państwa

DKDetektyw

DKDetektyw

1 day 6 hours ago

Proszę, podaj dalej!

DKDetektyw

4 weeks 1 day ago

Świadczenie usługi detektywistycznej wymaga od wykonujących ją detektywów – przedsiębiorców prowadzenia dokumentacji. Jej najważniejsze elementy to umowa na świadczenie usługi detektywistycznej, która musi być zawarta z klientem w formie pisemnej oraz sprawozdanie z czynności detektywistycznych, które przekazywane jest na końcu zlecenia. Dokumenty te świadczą o profesjonalizmie detektywa oraz jego wiedzy.

Dlatego też na bazie doświadczeń oraz wiedzy detektywów oraz adwokata zostały stworzone wzory dokumentów, które warto posiadać. U nas komplet wszystkich dokumentów możesz zakupić w cenie niższej niż stworzenie samej umowy na świadczenie usługi detektywistycznej. Wszystkie dokumenty posiadają stosowne komentarze oraz wskazówki jak należy je wypełnić. Można śmiało nazwać je „pakietem na start dla detektywa”.

dkdetektyw.pl/produkt/starterpack-dla-detektywa/

DKDetektyw

1 month 2 weeks ago

Na temat zawodu detektywa piszę wiele, jednak ostatnio zrozumiałem, że cały czas skupiam się na tym, co tu i teraz, nie mówiąc o genezie tej profesji. Każda osoba zainteresowana nie tylko zawodem detektywa, ale i szeroko rozumianą kryminalistyką czy też kryminologią, jest zapewne ciekawa, jak powstał zawód prywatnego detektywa. Odpowiedz jest dosyć prosta. Rynek nie znosi próżni. Komercjalizacja branż śledczych oraz bezpieczeństwa była nieunikniona. W Europie jak i Stanach Zjednoczonych popyt na tę usługę zauważono już w połowie XIX wieku, zaś w naszym kraju potrzebę stworzenia regulacji w tym zakresie zrozumiano dopiero w 2001 roku. Dzisiaj więc przedstawiam artykuł o historii zawodu detektywa, słynnych sylwetkach detektywów, zarówno tych światowej klasy jak i z naszego, polskiego podwórka. Będzie także parę słów na temat postaci detektywów w literaturze.

No więc kim są Ci słynni detektywi?

dkdetektyw.pl/slynni-detektywi/

DKDetektyw

DKDetektyw

7 months 3 weeks ago

Na początek chcę was ostrzec, byście nie zapominali o tym, że jestem detektywem. Nasz związek z prawdą jest niczym pęknięta podstawka, która załamuje światło i dezorientuje obserwatora jak rozbite szkło. Prawda to fundament naszych karier, ścigamy ją za pomocą strategii skrupulatnie zbudowanych z kłamstw i skrywanych faktów oraz przeróżnych wariacji na temat podstępów.

DKDetektyw

8 months 3 weeks ago

facebook.com/events/s/rozpoznanie-pirotechniczne-poz/339271887080914/?ti=cl

DKDetektyw

10 months 4 weeks ago

Z roku na roku można zauważyć, że firmy coraz lepiej się zabezpieczają, inwestując w rozwiązania bezpieczeństwa fizycznego oraz cyberbezpieczeństwa. Ponieważ wykonuję audyty bezpieczeństwa, mogę śmiało powiedzieć z własnego doświadczenia, że są bariery, których pokonanie, prowadzące np. do ważnych danych, jest praktycznie niemożliwie pod względem technicznym. Niestety firmy wciąż tracą owe dane, a ich prezesi i menagerowie ds. bezpieczeństwa zachodzą w głowę, jak to się stało, skoro wydali setki tysięcy złotych na sprzęt i zabezpieczenia, a komuś i tak udało się ich skutecznie zaatakować. Problem w bezpieczeństwie najczęściej leży po jednej stronie – tą stroną jest człowiek.

dkdetektyw.pl/socjotechniczne-testy-penetracyjne/

DKDetektyw

DKDetektyw

11 months 1 week ago

Przeglądarka Google jest wykorzystywana przez ludzi na całym świecie, jednak tylko kilka procent z nich ma w ogóle pojęcie o tym, jak można jej używać w sposób zaawansowany, a jeszcze mniejszy odsetek z nich robi to umiejętnie. Choć ten artykuł w głównej mierze mówi właśnie o wyszukiwaniu za pomocą Google, większość zaprezentowanych rad będzie pasować również do innych wyszukiwarek, trzeba tylko ewentualnie zmienić operatory oraz znaki specjalne.

dkdetektyw.pl/google-hacking/

DKDetektyw

DKDetektyw

1 year 1 day ago

Narzędzia OSINT – biały wywiad w pracy detektywa.

Mam nadzieję, że masz świadomość tego, że informacje można pozyskiwać nie tylko za pomocą Google hackingu. Jeżeli nie, ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, jak obszerną dziedziną jest biały wywiad. Ciężko stwierdzić nawet, ile jest na rynku narzędzi pracy wspomagających OSINT. Podejrzewam, że będzie ich grubo ponad kilka tysięcy. Nie chciałbym jednak poświęcić tego artykułu na wklejenie nudnej, nikomu nic niedającej tabelki zawierającej nazwy setki programów. Powiem o tym, jakie narzędzia do OSINT czyli białego wywiadu wykorzystuję na co dzień i które ułatwiają mi wyszukiwanie informacji.

Zapraszam do mojego najnowszego artykułu na temat narzędzi OSINT.

dkdetektyw.pl/narzedzia-osint-bialy-wywiad/

DKDetektyw

DKDetektyw

1 year 2 weeks ago

Kogo trudniej śledzić? Kobietę👩 czy mężczyznę🧔?

Kiedyś otrzymałem tego typu pytanie. Nie lubię generalizować jednak statystycznie muszę przyznać, że to Panie stanowią trudniejszy obiekt obserwacji.🕴️

Przy okazji tego tematu, czy wiesz może czym jest 👣 trasa sprawdzeniowa👣 i na czym polega 👀? Polega ona na wprowadzeniu wcześniej zaplanowanych działań połączonych dłuższym ciągiem, które z perspektywy osoby, która nas potencjalnie obserwuje wyglądają naturalnie. Zanim więc trafimy na miejsce do, którego mamy docelowo trafić przemieszczamy się po różnych wcześniej wytypowanych miejscach, wykorzystując różne środki transportu🚋🚌🚕 jeżeli jest taka potrzeba cały czas dyskretnie obserwując otoczenie aby zauważyć ewentualne symptomy tego, że możemy być obserwowani. Ma ona na celu ujawnienie zagrożeń w postaci obserwacji lub też potwierdzić, że jesteśmy bezpieczni i możemy kontynuować zaplanowane przez nas czynności.

DKDetektyw

1 year 3 weeks ago

Jak powinien wyglądać detektyw

Najlepszą sylwetką detektywa do realizacji obserwacji jest taka, która nie rzuca się w oczy. Najlepiej, żeby detektyw był podobny do nikogo. Po prostu zwykła, nudna osoba, niewyróżniająca się niczym w miejscu, gdzie będzie prowadzona obserwacja. Dobór odzieży ma być optymalny, nie może być nieschludny, ale i nadmierna elegancja jest niewskazana. Więc jeżeli jesteś dużym, łysym amatorem siłowni z tatuażem na pół twarzy, bardzo mi przykro, ale w większości wypadków nie będziesz się nadawać do obserwacji. Znaczenie ma również atrakcyjność – bardzo przystojne osoby są dużo częściej zapamiętywane.

Zapraszam do mojego najnowszego wpisu na temat szatni operacyjnej prywatnego detektywa.

dkdetektyw.pl/szatnia-operacyjna-detektywa/

This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.

error: Content is protected !!