Facebook Demo

DKDetektyw

Prywatny detektyw
2K

Nazywam się Dawid Kuciel. Jestem prywatnym detektywem. Wraz z moim zespołem jesteśmy do Państwa

DKDetektyw

6 months 3 weeks ago

dkdetektyw.pl/produkt/e-book-jak-zostac-prywatnym-detektywem/

DKDetektyw

6 months 3 weeks ago

Ebook kupisz tutaj: dkdetektyw.pl/produkt/e-book-jak-zostac-prywatnym-detektywem/

DKDetektyw

6 months 3 weeks ago

Chciałbym Ci się przypomnieć, że tylko do jutro możesz kupić mojego ebooka w tak atrakcyjnej cenie.

DKDetektyw

7 months 1 day ago

Dzisiaj dla mnie wielki dzień. Po wielu miesiącach pracy w końcu jest. Mój ebook o tym jak zostać prywatnym detektywem.

Ebook to całe moje doświadczenie zawodowe zamknięte w 172 stronach a jego koszt jest znacznie niższy niż jedna godzina pracy detektywa.

Pamiętaj, tak atrakcyjna cena obowiązuje tylko i wyłącznie do poniedziałku.

DKDetektyw

7 months 3 days ago

gazetasledcza.pl/2021/06/zawod-detektyw/?fbclid=IwAR00AN84AoT9pRknx0q7yViFtuE1Hf9LHoVOwIUcjR-UgQuPIoACZ7xFeq8#.YM-Mh-swh1N

DKDetektyw

DKDetektyw

7 months 4 days ago

DKDetektyw

7 months 3 weeks ago

W mojej ocenie zawód prywatnego detektywa to jeden z zawodów przyszłości, należy jednak dostosowywać się do trendów obowiązujących na rynku i za nimi nadążać. Praca prywatnego detektywa często bywa „przyziemna” – czasami obejmuje rutynowe czynności, które służą jedynie do eliminacji problemów. Jednak satysfakcja, jaką się odczuwa, gdy ostatnie elementy układanki pasują do siebie, sprawia, że warto się w to angażować. Nie daj się tylko zwieść myśleniu, że to łatwy biznes, bo takim nie jest.
Jedno jest pewne – ta branża z pewnością się nie kurczy i może zaoferować niezwykle interesującą i satysfakcjonującą karierę dla odpowiedniej osoby, przygotowanej do długich, a czasem bardzo długich godzin pracy.

Nie jestem najbardziej doświadczonym detektywem w Polsce, ale siedzę w branży już parę lat Dlaczego postanowiłem napisać tę książkę? Uznałem, że zrobię to, zanim zapomnę, jak to jest być początkującym detektywem i z jakimi problemami trzeba się mierzyć, aby utrzymać się na rynku. Czas biegnie szybko, a pamięć jest ulotna.

Ebook zawiera praktyczną wiedzę na temat rozpoczęcia kariery w zawodzie prywatnego detektywa w Polsce. Z lektury dowiesz się czy jest to praca dla Ciebie i czy wygląda tak, jak pokazują ją seriale telewizyjne lub filmy poświęcone tematyce detektywistycznej. Dzięki publikacji poznasz podstawowe wymagania formalne, aby zostać prywatnym detektywem oraz dowiesz się, jak założyć własną agencją detektywistyczną. Poznasz sekrety pracy detektywa, zarówno z obszaru jego codzienności, jak i niecodziennych, przyprawiających o dreszcz emocji zdarzeń.

To dopiero początek. Otrzymasz wiedzę na temat tego jak być skutecznym/ą oraz jaki sprzęt warto kupić, aby dostarczyć swojemu klientowi możliwie najlepszy materiał.

„Jak zostać prywatnym detektywem?” to ABC każdego początkującego adepta sztuki detektywistycznej oraz ciekawa lektura dla wszystkich żądnych wiedzy o jednym z najbardziej tajemniczych zawodów świata.

Premiera, jeszcze przed wakacjami.

👉Dla osób zapisanych na newsletter duża zniżka. 👈

DKDetektyw

DKDetektyw

9 months 1 week ago

Proszę, podaj dalej!

DKDetektyw

10 months 1 week ago

Świadczenie usługi detektywistycznej wymaga od wykonujących ją detektywów – przedsiębiorców prowadzenia dokumentacji. Jej najważniejsze elementy to umowa na świadczenie usługi detektywistycznej, która musi być zawarta z klientem w formie pisemnej oraz sprawozdanie z czynności detektywistycznych, które przekazywane jest na końcu zlecenia. Dokumenty te świadczą o profesjonalizmie detektywa oraz jego wiedzy.

Dlatego też na bazie doświadczeń oraz wiedzy detektywów oraz adwokata zostały stworzone wzory dokumentów, które warto posiadać. U nas komplet wszystkich dokumentów możesz zakupić w cenie niższej niż stworzenie samej umowy na świadczenie usługi detektywistycznej. Wszystkie dokumenty posiadają stosowne komentarze oraz wskazówki jak należy je wypełnić. Można śmiało nazwać je „pakietem na start dla detektywa”.

dkdetektyw.pl/produkt/starterpack-dla-detektywa/

DKDetektyw

10 months 3 weeks ago

Na temat zawodu detektywa piszę wiele, jednak ostatnio zrozumiałem, że cały czas skupiam się na tym, co tu i teraz, nie mówiąc o genezie tej profesji. Każda osoba zainteresowana nie tylko zawodem detektywa, ale i szeroko rozumianą kryminalistyką czy też kryminologią, jest zapewne ciekawa, jak powstał zawód prywatnego detektywa. Odpowiedz jest dosyć prosta. Rynek nie znosi próżni. Komercjalizacja branż śledczych oraz bezpieczeństwa była nieunikniona. W Europie jak i Stanach Zjednoczonych popyt na tę usługę zauważono już w połowie XIX wieku, zaś w naszym kraju potrzebę stworzenia regulacji w tym zakresie zrozumiano dopiero w 2001 roku. Dzisiaj więc przedstawiam artykuł o historii zawodu detektywa, słynnych sylwetkach detektywów, zarówno tych światowej klasy jak i z naszego, polskiego podwórka. Będzie także parę słów na temat postaci detektywów w literaturze.

No więc kim są Ci słynni detektywi?

dkdetektyw.pl/slynni-detektywi/

This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.

error: Content is protected !!